Usługi

nadzór budowy
kosztorys budowlany
charakterystyka energetyczna
ekspertyza techniczna
kierownik budowy
sprzedaż projektów

Zasięg

  • pomorskie
  • zachodniopomorskie
  • kujawsko-pomorskie

Kredyty

Jak wybrać najlepszy kredyt?
Wybierz sprawdzonego doradcę.

więcej

O firmie

Rozpoczęcie działalności naszej firmy było wynikiem rosnącego zapotrzebowania na kompleksową obsługę inwestora w zakresie związanym z budownictwem. Każde zlecenie inwestycyjne rozpatrywane jest przez nas indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań aby do powierzonych nam zadań zawsze podchodzić rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość i satysfakcję Inwestora. Każda inwestycja traktowana jest przez nas jako kolejne pasjonujące wyzwanie. Stałe poszerzanie wiedzy i doświadczenia oraz chęć ciągłego doskonalenia się sprawiają, że każde z tych wyzwań jest dla nas możliwe do zrealizowania. 

Świadczymy usługi pełnego nadzoru nad procesem inwestycyjnym. Reprezentujemy inwestora w czasie trwania inwestycji. Kontrolujemy zgodność realizacji budowy z założeniami projektowymi oraz obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej. Odbieramy prace budowlane, a także kontrolujemy budżet i wszelkie rozliczenia trwającej budowy. Podejmujemy się pełnienia funkcji kierownika budowy. Kierujemy sprawnym i prawidłowym przebiegiem procesu budowlanego. Pomagamy w wyborze optymalnych ofert sporządzonych przez wykonawców. Załatwiamy formalności związane z budową. Posiadamy w naszej ofercie sprzedaż gotowych projektów największych krajowych pracowni architektonicznych. Współpracujemy z biurami projektowymi, geodetami, geologami co umożliwia nam adaptację do warunków lokalnych i dokonanie zmian w danych projektach dopasowując je do indywidualnych potrzeb i upodobań Inwestora. 

Oprócz szerokiego zakresu usług, argumentem przemawiającym za wyborem naszej firmy może być nowoczesny sprzęt, oryginalne oprogramowanie komputerowe oraz wymagane uprawnienia i ubezpieczenia niezbędne do prawidłowego kontrolowania przebiegu budowy.

Co nas wyróżnia? W odróżnieniu od konkurencji Inwestor płaci nam za budowę dopiero po jej zrealizowaniu, zgodnie z umową, harmonogramem oraz wszelkimi normami i sztuką budowlaną.